Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 04.03.2018
03
Mar
TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 04.03.2018 PDF Drukuj Email

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17:30; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.

2. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Piekarskiej i Jagiełły.

3. W sobotę 10 marca w godz. 9:00-12:00 w naszej parafii można będzie skorzystać z Dnia Skupienia przygotowującego nas do rekolekcji wielkopostnych. W ramach tego skupienia zaproszony kapłan wygłosi konferencję o Bożej miłości o godz. 10:00.

4. Za tydzień o godz. 16:30 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

5. Zachęcamy do lektury "Gościa Niedzielnego". W dzisiejszym numerze znajdziemy m. in. artykuły: o Tercjarzach, czyli trzecim zakonie. Kim są? Czy są wśród nas? Jaka jest ich historia? Drugi artykuł: "Walczący z diabłem", czyli kontynuacja rekolekcji ze św. O. Pio. W nowym numerze znajduje się ciekawy wywiad z Krzysztofem Zanussim, reżyserem. A także o nabożeństwie Gorzkich Żalów - nasze uczestnictwo w tym nabożeństwie świadczy o głębokiej tęsknocie za tym, by w przeżywaniu męki Chrystusa zaangażować się całym sobą. I ostatni polecany artykuł opowiada o byciu katolikiem we Francji. Oznacza to bycie w mniejszości. Tam jest to odważny i świadomy wybór. Katolicy we Francji są wyśmiewani przez laicką większość.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.