Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.06.2018
09
Cze
DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.06.2018 PDF Drukuj Email

1. Dziś o godz. 16:00 spod naszego kościoła wyrusza kolejny wspólny Marsz dla Życia i Rodziny.

2. W czerwcu oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią - codziennie o godz. 17:30.

3. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Kasprowicza.

4. W przyszłą niedzielę 17 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy do naszego kościoła na kolejny Wieczór Chwały.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej Parafii organizuje Pielgrzymkę do Częstochowy na modlitewne spotkanie Rodziny Radia Maryja, które odbędzie się 8 lipca br. Wyjazd w sobotę 7 lipca o godzinie 21:30 z parkingu przy naszym Kościele. Koszt wyjazdu 90 zł. Zgłoszenia są przyjmowane codziennie po wieczornej Eucharystii u członków Koła.

6. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy artykuł: "Duże rodziny - duża impreza", czyli o VI Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin - wychowujących minimum troje dzieci. Drugi artykuł jest zatytułowany: "Czekając na Franciszka" - o zbliżającej się pielgrzymce Ojca Świętego do Litwy, Łotwy i Estonii. To nasi sąsiedzi. Jaką mają religijność? Na jakie problemy swą uwagę zwróci papież Franciszek? O tym przeczytamy w nowym GN. Trzeci artykuł: "Dywany dla Jezusa" - o wyjątkowym przeżywaniu Bożego Ciała w Spycimierzu w woj. łódzkim. Uczestnicy procesji stąpają po dywanach z kwiatów na odcinku 2 km. Ciekawe, czy w naszej parafii dalibyśmy tak radę? A także artykuł: "Ostatnia góra" - jak wygląda duszpasterzowanie na Kamczatce?

7. Sakrament małżeństwa zawarli: Karolina Zabłotna i Paweł Szarek, Sylwia Pilarek i Przemysław Stępień, Anna Hajduk i Arkadiusz Brózda. W ich intencji: Zdrowaś, Maryjo...

 

Joomla 1.5 themes, business website host.