Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.06.2018
16
Cze
JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.06.2018 PDF Drukuj Email

1. Jeszcze dzisiaj o godz. 19:00 w naszym kościele Wieczór Chwały.

2. 1 lipca w niedzielę - już tradycyjnie - wyruszy z naszego parafialnego kościoła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Lipach. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w drodze i do przeżywania odpustu ku czci Matki Bożej. Rozpoczniemy o godz. 7:00 Mszą Św. w naszym kościele. Ok. godz. 7:45 wymarsz spod kościoła. Na trasie będzie jechał samochód, w którym będzie dostępna woda podczas całej pielgrzymki. Po Mszy św. około godz. 18:00 PKS Iława podstawia autobusy. Powrót we własnym zakresie i na własny koszt. Pielgrzymkę poprowadzi zaprzyjaźniony z naszą parafią ks. Marek Witkowski.

3. W czerwcu codziennie oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią o godz. 17:30.

4. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Smolki.

5. Nowy "Gość Niedzielny" zapowiada dobrą wiadomość: W Polsce ukazała się wyjątkowa seria 10 filmów dokumentalnych. Podtytuł dobrze oddaje istotę tej produkcji: „Podróż przez świat i w głąb wiary katolickiej”. Drugi artykuł: „Masz to ogarnąć”. Czyli o tym, jak Bóg jest w stanie z beznadziejnej sytuacji wyciągnąć dobro. To piękne świadectwo narkomana, którego uratowała łaska i miłość. I kolejny artykuł: „Z czego się cieszysz?”. Opowiada o wędrownym ewangelizatorze, którego ojciec przeklął i próbował odebrać życie sobie, żonie i dziecku. Przebaczając ojcu kolejny raz wędruje z relikwiami bł. ks. Jerzego Popiełuszki i św. Jana Pawła II do Santiago de Compostela. Jest także wakacyjny numer "Małego Gościa Niedzielnego" dla dzieci.

6. Wczoraj sakrament małżeństwa zawarli: Katarzyna Rakowska i Karol Gajewski, Adrianna Kotewicz i Łukasz Siudowski.W ich intencji: Zdrowaś, Maryjo...

7. Zmarli w minionym tygodniu: Anna Weinert, Waldemar Mystkowski, Andrzej Barszcz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

Joomla 1.5 themes, business website host.