Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA - 24.06.2018
23
Cze
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA - 24.06.2018 PDF Drukuj Email

1. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 11:00 i 18:00. Taca tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców ul. Andersa.

3. Do soboty włącznie trwają nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa, pół godziny przed wieczorną Mszą św. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4. Ks. Michał zaprasza członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne do salki w środę 27 czerwca po Mszy św. wieczornej.

5. Nasza diecezja organizuje pielgrzymkę młodzieży na spotkanie z papieżem Franciszkiem w Wilnie w dniach 21-22 września 2018 r. Bliższe informacje i zapisy u ks. Michała.

6. Dziś w „Gościu Niedzielnym” m.in.: „Pokuta w Gietrzwałdzie”. W naszym pobliskim sanktuarium niebawem odbędzie się Dzień Pokuty nawiązujący do obchodów 100-lecia niepodległości Polski. Drugi polecany artykuł to: „PIN dla młodych”. Jak dotrzeć dziś do młodego pokolenia. Są takie trudne miejsca w Polsce, z których mimo wszystko sporo młodzieży udaję się na oazę, pielgrzymki czy rekolekcje. Trzeci artykuł „Odtrutka na antykatolicką propagandę” to próba odkłamywania fałszywych twierdzeń na temat historii katolicyzmu. I ostatni rekomendowany artykuł dotyczy Nepalu. Obyczajów i religii tego himalajskiego kraju.

7. Sakrament małżeństwa zawarli: Anna Witkowska i Marek Olszewski. W ich intencji: Zdrowaś Maryjo…

8. Zmarli w minionym tygodniu: Zenobia Jasińska, Zenon Tyburc i Helena Dąbrowska. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

Joomla 1.5 themes, business website host.