Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ - 26.08.2018
25
Sie
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ - 26.08.2018 PDF Drukuj Email

1. Piątkowo kościół sprzątamy z mieszkańcami ul. Grunwaldzkiej.

2. W sobotę przypada 1 września: dzień pamięci ofiar II wojny światowej, a tym samym dzień modlitw o pokój na świecie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10:00. Na Eucharystii będą kombatanci, którym swoją obecnością chcemy podziękować za ich oddanie naszej Ojczyźnie.

Wcześniej po Mszy św. porannej nabożeństwo I-szych sobót miesiąca.

3. W niedzielę [za tydzień, 2 września] na Mszy św. o godz. 10:45 poświęcenie tornistrów i przyborów dla dzieci rozpoczynających rok szkolny. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

4. Naszych chorych odwiedzimy w następną sobotę, tj. 8 września.

5. W dzisiejszym "Gościu Niedzielnym" o objawieniach Matki Bożej w zachodniej Irlandii. Dobrze jest przeczytać ten artykuł przed spotkaniem rodzin z papieżem Franciszkiem w tym kraju. Drugi artykuł w wywiadzie z paulinem o. Michałem Leganem mówi o sekretach Jasnej Góry, pobożności i nawróceniu na Woodstocku. Trzeci polecany artykuł opowiada o polskim misjonarzu w peruwiańskich Andach. Na wysokości 3 tys. m n.p.m. Ks. Maciej posługuje w trzydziestotysięcznej parafii.

6. Sakrament małżeństwa zawarli: Dorota Klemarczyk i Mateusz Makowiecki, Sabina Stawicka i Kamil Watkowski. W ich intencji: Zdrowaś Maryjo...

7. Zmarły w minionym tygodniu: Ryszard Chyziński. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

 

Joomla 1.5 themes, business website host.