Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - 16.12.2018
15
Gru
TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - 16.12.2018 PDF Drukuj Email

1. Wytrwale kontynuujmy nasz udział w Mszach Świętych roratnich, sprawowanych w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godz. 7:00, a w środy i piątki o godz. 18:00 z udziałem dzieci i młodzieży.

2. W piątek po wieczornej Mszy św. sprzątamy kościół z mieszkańcami ul. Lubawskiej i Wyszyńskiego.

3. W dzisiejszym "Gościu Niedzielnym" kolejny odcinek adwentowego cyklu "Z Duchem Twoim" - dziś przeczytamy o darach męstwa i umiejętności. Drugi artykuł to smutny raport o zamordowanych kapłanach "Aż do oddania życia". Średnio co 9 dni na świecie ginie jeden kapłan. W tym roku zamordowano aż 35 księży. Trzeci artykuł: "Przez rozum do wiary" - o bł. kard. Johnie Newmanie. Był pastorem anglikańskim - został katolickim księdzem. Pisał: "Kocham prawdę i pójdę za nią, gdziekolwiek ją znajdę". Wkrótce zostanie ogłoszony świętym. Ostatni polecany artykuł: "Malarz Boga w człowieku" - o niezwykłym warszawskim malarzu, który pokazuje to, co dzieje się w duszy osoby portretowanej. Do dzisiejszego numeru dołączona jest płyta CD - 15 najpiękniejszych kolęd granych na gitarze.

4. Zmarli w minionym tygodniu: Kazimiera Kołodziej, Teresa Skórka, Adam Gałązkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

Joomla 1.5 themes, business website host.