Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Wieści Rekolekcje adwentowe
05
Gru
Rekolekcje adwentowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je Ks.Damian Stachowiak ze zgromadzenia księży Zmartwychwstańców.

Pochodzi z Wielkopolski z parafii św. Stanisława BM w Żytowiecku (k. Gostynia).  Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Gostyniu i tam również zaczął zastanawiać się nad powołaniem kapłańskim i zakonnym. W Roku Jubileuszowym 2000 wstąpił do Zgromadzenia Zmartwychwstańców, gdzie rozpoczął formację i studia teologiczne na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. 8 grudnia 2005 roku złożył śluby wieczyste a 28 kwietnia 2007 roku przyjął święcenia kapłańskie w kościele seminaryjnym Zmartwychwstańców w Krakowie.

Mottem, które umieścił na obrazku prymicyjnym były słowa (Rz 5,5): „Nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”.

Interesuje się szczególnie zagadnieniami z zakresu małżeństwa i rodziny, tematem przebaczenia oraz formami nowej ewangelizacji.

 

Zapraszamy na pielgrzymki

biuro podróży

Joomla 1.5 themes, business website host.

Komunikat

 

Reklama
Reklama

Czytania liturgiczne

Czytania na każdy dzień
  • Czytania na niedzielę, 22 lipca 2018

    Niedziela XVI tygodnia okresu zwykłego

    (Jr 23, 1-6)
    Pan mówi: "Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce z mojego pastwiska. Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy...

Reklama

Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

Reklama
Reklama