Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start
04
Wrz
Wieczór Uwielbienia, rekolekcje REO - zapowiedzi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę 18 września 2016 r. o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia, tym razem pod hasłem "Wypłyń na głębię". W tym czasie będziemy się modlić, w szczególności uwielbiać dobrego Boga i rozważać Jego Słowo. Natomiast w czwartek 22 września 2016 r. rozpoczniemy przeżywanie Rekolekcji Ewangelizacyjnych REO - jest to propozycja dla osób, które pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i szczególnie oddać się Jemu w opiekę. Spotkania będą się odbywać przez kilka tygodni w czwartki, w naszej parafii - nie trzeba nigdzie wyjeżdżać! W rekolekcjach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 17 lat. Organizatorem jest nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Józef", wraz z opiekunem - ks. Michałem Mirowskim. Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: niedziela, 04 września 2016 18:32
 

Joomla 1.5 themes, business website host.