Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start
25
Mar
"Laboratorium wiary" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od niedzieli do wtorku (26-28 marca 2017) odbywają się w naszej parafii Msze św. z naukami Ks. Marka Ciesielskiego, pochodzącego z naszej parafii. Spotkania pod hasłem "Laboratorium wiary. Zrozumieć, aby lepiej uwierzyć" są propozycją dla osób, które pragną dodatkowych bodźców w rozwoju swojej relacji z Bogiem, a także dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w naszych parafialnych rekolekcjach wielkopostnych (które odbędą się w dniach 2-5 kwietnia 2017). Serdecznie zapraszamy - nauki w niedzielę na wszystkich Mszach św. oraz w poniedziałek i we wtorek o godz. 18:00.

Poprawiony: sobota, 25 marca 2017 16:33
 

Joomla 1.5 themes, business website host.