Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start
06
Wrz
Obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek 1 września 2017 r. w naszym kościele o godz. 12:00 została odprawiona uroczysta Msza św. z okazji 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Mszy św. przewodniczył Ks. Dziekan Adam Olszewski z Rudzienic, kazanie wygłosił Ks. Proboszcz Jerzy Żochowski. Mszę św. odprawiali również licznie zgromadzeni kapłani z naszego miasta, a uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządu terytorialnego - powiatu, miasta i gminy, dyrektorzy szkół, poczty sztandarowe, delegacje miejscowych instytucji, kombatanci i mieszkańcy naszego miasta. Po Eucharystii wszyscy udali się na cmentarz komunalny przy ul. Wyszyńskiego - tam miała miejsce dalsza część uroczystości.

Poprawiony: środa, 06 września 2017 12:53
 

Joomla 1.5 themes, business website host.