16/12/2018 niedziela
07:00 Za zmarłego Bogusława Szramka/z ok. urodzin i imienin/.
08:15 Za zmarłego Romana Więckiewicza/3-a/.
08:15 Za zmarłych: Bolesława, Franciszkę/k/ Szynkowskich, Józefa, Stanisławę/k/ Matera, synową Bożenę, Józefa Witkowskiego, wsz. zm. z obu stron.
09:30 Za zmarłych: Konrada Dobiesz, rodziców z obu stron.
09:30 Za zmarłych: rodziców Wiktorię/k/ i Franciszka Barskich i zm.z ich rodzin.
10:45 Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, w 7.urodziny Zosi, z prośbą o dalsze hojne Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej dla niej, jej rodziców i brata Adasia.
12:00 Za zmarłych: Cezarego/6-a/, Elżbietę, Józefa, Zdzisława Jankowskich, Helenę Kamińską, Agnieszkę Olszewską, Edyt Velez.
13:00 Za zmarłego Artura Chojnackiego/w dniu urodzin/.
18:00 Za zmarłych: męża Mikołaja Dubickiego, Weronikę i Włodzimierza Dubickich, rodziców z obu stron, zm. z rodzin Ignerskich, Zakrzewskich i Jaworskich.
18:00 Za zmarłych: męża Mikołaja Dubickiego, Weronikę i Włodzimierza Dubickich, rodziców z obu stron, zm. z rodzin Ignerskich, Zakrzewskich i Jaworskich.
17/12/2018 poniedziałek
07:00 Za zmarłych: Kazimierza Januszewskiego/7 m-cy po śmierci/,rodziców i rodzeństwo z obu stron.
07:00 Za zmarłą Edytę Benc/7-a/.
18:00 Za zmarłego Arkadiusza Seroczyńskiego/7-a/.
18/12/2018 wtorek
07:00 Za zmarłą Natalię Błażejewską.
07:00 Za zmarłą Aleksandrę/k/ Cichowską/1-a/.
18:00 Za zmarłą Grażynę Olek/4-a/.
19/12/2018 środa
07:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Andrzeja, Janusza i ich rodzin.
07:00 Za zmarłego Eugeniusza Gołębiewskiego/30dpp/.
18:00 Za zmarłych: Teresę i Wacława Duszyńskich, Teresę i Stanisława Oflakowskich, Małgorzatę, Anetkę, Zdzisława, całe pokolenia z rodzin.
18:00 Za zmarłych: męża Kazimierza Topkę, brata Kazimierza Laskowskiego/9-a rocz. ich śm./
18:00 Za zmarłą Helenę Olszewską i zm. z rodziny.
20/12/2018 czwartek
07:00 Za zmarłą Natalię Błażejewską/2-a m-ce po pogrzebie/.
07:00 Za zmarłych z rodzin Sikora, Trela, Buragas.
18:00 Za zmarłą Bożenę Anflik/4-a/.
18:00 Za zmarłego Czesława Maślanego/w dniu urodzin/.
18:00 Za zmarłego Jana Wesołowskiego/1-a/.
21/12/2018 piątek
07:00 Za zmarłych: Irenę i Witolda Siniło, wszystkich zm.
07:00 Za zmarłą Apolonię Samulską.
18:00 Za zmarłą córkę Krystynę Zychowicz/27-a/, zm. z rodzin z obu stron.
18:00 Za zmarłą Ewę Maczassek/z ok. imienin/.
22/12/2018 sobota
07:00 Za zmarłych z rodzin Dąbrowskich i Podbielskich.
07:00 Za zmarłego Zbigniewa Mech/30dpp/.
18:00 Za zmarłych: Jana i Janinę Czarneckich, Adama i Helenę Grosz, Mieczysława, Stanisława, Józefa, męża Stanisława.
18:00 Za zmarłego Włodzimierza Twardego/1-a/.
23/12/2018 niedziela
07:00 Dziękczynna za 87.lat życia Krystyny, z prośbą o szczodre Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej, dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski na kolejne długie, szczęśliwe lata.
08:15 Za zmarłych: Franciszkę/k/w dniu urodzin/, Feliksa; braci: Adama i Henryka, zm. z rodz. Fijałków.
09:30 Za zmarłą żonę Bogusławę/k/ Rzepka/18-a/.
10:45 Za zmarłych: Bronisławę/k/, Józefa/27-a/ Lorkowskich, Bronisława i Kazimierza Wstawskich, dziadków z obu stron.
12:00 Dziękczynna za 70.lat życia Danuty, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
13:00 Za zmarłego Tadeusza Darkowskiego.
18:00 Za zmarłych rodziców Stanisławę/k/ i Mariana Sulkowskich. |