01/07/2018 niedziela
07:00 Za zmarłych: Halinę/z ok. imienin/ i Zygmunta Skrockich /int.od Sabiny/.
08:15 Za zmarłych: rodziców Chechłowskich i Poterków, wsz. zm. z rodziny.
09:30 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
10:45 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Steć i ich zm. rodziców.
12:00 Za zmarłych: Helenę Kamińską/43-a/, Elżbietę, Józefa, Zdzisława, Cezarego Jankowskich, Agnieszkę Olszewską, Edyt Velez.
13:00 Dziękczynna za 30. lat życia Martyny Leliwy, z prośbą o hojne Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata.
18:00 Za zmarłych: rodziców Władysława i Anastazję oraz Zofię Lewalskich, Konrada Brzozowskiego, Romana Gleń, Ireneusza i Jana Świderskich.
18:00 Za zmarłą Danutę Daszkiewicz - Sarnowską/1-a/.
02/07/2018 poniedziałek
07:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
07:00 Za zmarłych: Halinę i Józefa Łukaszewskich, siostrę Krystynę z mężem Helmutem.
18:00 Za zmarłego Zygmunta Zawadzkiego/int. od sąsiadów z ul. Kościuszki 18A/
18:00 Za zmarłych: Jadwigę, Kazimierza, Jana Szczepańskich.
03/07/2018 wtorek
07:00 Za zmarłych: Danutę/2-a/ i Henryka/10-a/ Silkowskich.
07:00 Za zmarłych: Grażynę /1-a/, Stanisława/5-a/ i Jana Makówka, Ludwika Szulc.
18:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
18:00 Za zmarłego Zdzisława Gołębiewskiego/1-a/.
04/07/2018 środa
07:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
07:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 37.rocz. ślubu Wiesi i Wiesia, 11.rocz. Darka i Joli, 4.rocz. Oli i Karola , z prośbą o obfite błogosławieństwo Boże, matczyną opiekę Niepokalanej i wszelkie potrzebne łaski dla Jubilatów i ich rodzin.
18:00 Za Kościół Święty, za Ojca Świętego, za "Radio Maryja" i TV "Trwam" /int. od KP "Radia Maryja"/
18:00 Za zmarłych: Lucjana/9-a/, Feliksa, Jana. Jadwigę, Franciszka Zalewskich.
05/07/2018 czwartek
07:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
07:00 Za zmarłych: Zenona, Franciszka Śliwińskich.
18:00 Za zmarłych: Jana Skwarek/10-a/, Marię i Kazimierza Jabłońskich, dziadków Marchlewskich, Irenę Skwarek, rodziców Bielawskich, zm. z rodziny.
18:00 Za zmarłych: męża Zygmunta Zielińskiego, synów Ryszarda i Grzegorza, rodziców z obu stron, zm. z rodziny.
06/07/2018 piątek
07:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
07:00 Za zmarłych: Bernadetę/3-a/ i Waldemara Grabusińskich.
18:00 W intencji członków "Żywego Różańca".
18:00 Za zmarłych rodziców: Stefana/30-a/, Julię Gałka, zm. z rodziny.
07/07/2018 sobota
07:00 W intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy popełnione przez nas, niewdzięcznych ludzi.
07:00 O dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB Różańcowej dla dzieci i ich rodzin objętych modlitwami rodziców z "Żywego Różańca".
18:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
18:00 Za zmarłych: Ludwika Karczewskiego/4-a/, rodziców Karczewskich i Wiśniewskich, braci Bronisława i Zygmunta.
08/07/2018 niedziela
07:00 Za zmarłych: Władysławę/k/, Józefa, Jerzego Kasprzyckich, Czesława Grabowskiego, Józefa GEMBA.
08:15 Za zmarłych: rodziców, teściów, siostry i szwagrów.
09:30 Za zmarłych rodziców: Monikę i Władysława, Mariannę i Bernarda, wsz. zm. z obu rodzin.
10:45 Dziękczynna za otrzymane łaski w 51.rocz. ślubu Wiesławy/k/ i Zygmunta i w 21.rocz.ślubu Ewy i Mariusza, z prośbą o hojne Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi na dalsze lata.
12:00 Za zmarłego Edmunda Kłodawskiego /greg/.
13:00 Za zmarłych: rodziców Mariannę i Bolesława, braci: Romana, Andrzeja, Zenona, Bolesława Dymowskich.
18:00 Za zmarłych: Andrzeja, Wiesława, Ryszarda Bąk; Emilię, Franciszka, Walentynę/k/, Pawła Szylakowskich; Barbarę, Mariana, Teresę, Henryka Okołowskich. |