Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Intencje
Intencje
INTENCJE MSZY ŚW. 04/11/2018 - 11/11/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 31 października 2018 08:25

04/11/2018       niedziela

07:00       Za zmarłych: Halinę/1-a/ i Józefa Łukaszewskich, siostrę Krystynę z mężem Helmutem.

07:00       Za zmarłych: Jadwigę/1-a/ i Włodzimierza Owierkowiczów.

08:15       Za zmarłych: Teresę i Zygmunta Borkowskich, Irenę i Antoniego Krzyżelewskich, Bogdana Jankowskiego.

09:30       Za zmarłych: męża Jerzego Parniuk, rodziców Annę i Władysłąwa Chmielewskich, Annę i Aleksandra Parniuk, siostry: Genowefę, Teresę, Helenę, Halinę, Aleksandrę/k/, braci: Eugeniusza, Romualda, Zygmunta, Ireneusza, całą dalszą rodzinę.

09:30       Za zmarłych: rodziców Monikę i Władysława, Mariannę i Bernarda, wsz. zm. z obu rodzin.

10:45       Za zmarłych rodziców: Teresę i Jerzego Przyborowskich.

12:00       Za zmarłych z rodzin Gancarz i Miecznik.

12:00       Za zmarłego Bogdana Olkowskiego/int. od członków orkiestry/.

13:00       Za zmarłych: rodziców Mariannę i Bolesława, braci: Romana, Andrzeja, Zenona, Bolesława Dymowskich.

13:00       Za zmarłego Władysława Śliwińskiego/12-a/.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: Henryka Majewskiego/4-a/, rodzeństwo i rodziców z obu stron.

05/11/2018       poniedziałek

07:00       Za zmarłych: Tadeusza/23-a/, Stanisława, Cecylię Mazur, Władysławę/k/ i Kazimierza Duda, zm. z rodz. Mazur i Duda.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: Pelagię, Henrykę/k/, Franciszka, Józefa, Jana, Maksymiliana Skuza.

06/11/2018       wtorek

07:00       Za zmarłych członków "Żywego Różańca".

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: siostry i szwagrów.

18:00       Za zmarłych: Zygmunta Ćmil, brata Stefana, siostrę Marię, rodziców z obu stron.

07/11/2018       środa

07:00       Za zmarłych: Kazimierza, Józefę/k/5-a/ Mazuro, Stefanię/k/ Giejsztor, Franciszka i Marię Szalkiewicz.

07:00       Za zmarłego Heronima Szachniewicza/30dpp/.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: rodziców Władysławę/k/ i Mieczysława Olek, dziadków: Katarzynę i Piotra Kosickich.

18:00       Za Kościół Święty, za Ojca Świętego, za "Radio Maryja" i TV "Trwam" /int. od KP "Radia Maryja"/

08/11/2018       czwartek

07:00       Za zmarłego Jana Gaćkowskiego/30dpp/.

07:00       Za zmarłego Eugeniusza Suskiego/30dpp/.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych z rodzin Seroczyńskich i Śmiechowskich.

18:00       Za zmarłych: Aleksandra/rocz.urodzin/, Teresę, wsz. zm. z rodziny, krewnych i znajomych.

09/11/2018       piątek

07:00       Dziękczynna za 80. lat życia Bronisława Szydłowskiego, z prośbą o hojne Boże błogosławieństwo, dar zdrowia, o opiekę Niepokalanej i wszelkie łaski potrzebne na kolejne lata.

07:00       Za dusze czyśćcowe.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: Alojzego Roszyńskiego/16-a/, Władysława Raciborskiego, zm. z rodz. Grzywacz.

18:00       Za zmarłych: Mariana Lipert/5-a/, rodziców Edytę i Jana Krawieckich.

10/11/2018       sobota

07:00       Za zmarłych: Ryszarda Świergolskiego, Danutę Brzozowską.

07:00

16:00   Za dusze czyśćcowe.

Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Reginy i Franciszka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata dla Jubilatów i ich rodziny.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłego Andrzeja Markowskiego/3-a/.

18:00       Za zmarłych: Marka/4-a/ i Henryka Szyszkowskich, zm. z rodziny.

11/11/2018       niedziela

07:00       O opatrzność Bożą, opiekę Maryi, zdrowie i potrzebne łaski dla Tereni.

07:00       Za zmarłych: Edwarda Maćkowskiego/9-a/, Agnieszkę i Konstantego Machujskich, Wiktorię/k/ i Edmunda Benc.

08:15       Za zmarłych: Janinę i Stanisława Florysiak, Janinę i Michała Kazimianiec.

08:15       Za zmarłego Ryszarda Gołębiewskiego/1-a/.

09:30       Za zmarłych: Bonifacego i Natalię Błażejewskich, Honoratę Pogorzelską, zm. z rodziny.

10:45       Za zmarłego Sylwestra Krakowiak.

12:00       W  INTENCJI  OJCZYZNY.

13:00       Za zmarłych: Czesława, Jadwigę, Mirosława Czarnomskich, Małgorzatę i Stanisława Kamińskich.

13:00       Za zmarłych: Stanisława, Eleonorę, Kazimierza, Reginę Maciejewskich, wsz. zm. z rodzin Szostków i Maciejewskich.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłego Marcina.

Poprawiony: środa, 14 listopada 2018 10:05
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 287

Joomla 1.5 themes, business website host.