Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Intencje
Intencje
INTENCJE MSZY ŚW. 28/10/2018 - 04/11/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 października 2018 07:14

28/10/2018       XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

07:00       Za zmarłą Teresę Chojnacką/greg/.

07:00       Za zmarłych: Władysławę/k/, Józefa, Jerzego Kasprzyckich; Czesława Grabowskiego, Józefa Gemba.

08:15       Dziękczynna za 25 lat życia Alicji, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Różańcowej.

08:15       Za zmarłą Julitę Lelińską i wsz. zm. z obu stron.

08:15       Za zmarłego Adama Marchlewskiego /int. od kolegów i przyjaciół z Dołu/.

09:30       Za zmarłych: męża Wiesława Rybiałek, rodziców i rodzeństwo z obu stron.

09:30       Za zmarłych: żonę Bogusławę Rzepka/w dniu urodzin/, rodziców z obu stron.

10:45       Za zmarłego Włodzimierza Twardego/ w rocznicę urodzin/.

12:00       Za zmarłych: Elżbietę/51-a/, Józefa, Zdzisława, Cezarego Jankowskich, Helenę Kamińską, Agnieszkę Olszewską, Edyt Velez.

13:00       Dziękczynna za otrzymane łaski, w 45. rocznicę ślubu Ireny i Piotra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów na dalsze lata.

13:00       Za zmarłych: Halinę Sokołek, rodziców z obu stron.

18:00       Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Jadwigi i Andrzeja, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Niepokalanej na dalsze lata dla Jubilatów i ich najbliższych.

18:00       Za zmarłych: męża Zbigniewa/15-a/, jego rodziców i braci Szymańskich, mamę Teresę Rykaczewską.

29/10/2018       poniedziałek

07:00       Za zmarłą Teresę Chojnacką/greg/.

18:00       Za zmarłych: Rozalię, Bolesława, syna Benedykta, siostry Eleonorę, Marię, Honoratę, siostrzenicę Mirosławę/k/, siostrzeńców Janusza i Romana, bratowe Irenę, Gertrudę, braci: Kazimierza, Hieronima, Edmunda, szwagrów: Tadeusza, Zbigniewa, Zygmunta, Borysa, Kazimierza.

18:00       Za zmarłych: Władysława, Tadeusza, Weronikę, Krzysztofę/k/, Zofię, Kazimierza, rodziców Sokołowskich i Wilewskich.

18:00       Za zmarłego Zdzisława-Tadeusza Wrosz/ z ok. imienin/.

30/10/2018       wtorek

07:00       Za zmarłą Teresę Chojnacką/greg/.

07:00       Za zmarłego Leszka Tomaszewskiego/32-a/, bliskich zm. z rodziny.

18:00       Za zmarłego Przemka Mellera/w dniu urodzin i imienin/.

18:00       Za zmarłych: Andrzeja Licznerskiego/3-a/, Helenę i Bolesława Tasarz.

18:00       Za zmarłego Ryszarda Lewczuk, wsz. zm. z rodz. Lewczuk.

31/10/2018       środa

07:00       Za zmarłą Teresę Chojnacką/greg/.

07:00       Dziękczynna za otrzymane łaski, z okazji urodzin Piotrka, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego potrzebne zwłaszcza na studiach.

18:00       Za zmarłych: Józefa Kowalskiego/22-a/, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów: Kazimierza i Eugeniusza.

18:00       Za zmarłych: Zdzisława Górskiego i jego rodziców, Monikę i Mariana Grzybowskich, zm. z rodziny, Bronisławę/k/ i Mieczysława Matul.

18:00       Za zmarłych: Jerzego Mroczyńskiego, rodziców Mroczyńskich i Górzyńskich.

01/11/2018       czwartek    UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

07:00       Za zmarłych: Henryka/2-a/, Teresę, Sebastiana Łożniewskich.

08:15       Za zmarłych: Józefę/k/, Jakuba Wrześniak, Władysławę/k/, Kazimierza, Eugeniusza Wasiewskich, Janinę, Tadeusza, Piotra Osmańskich, Stanisława, Jana, Zenona Zmarzłych.

08:15       Za zmarłego Jerzego Marchlewskiego/rocz.śm./

09:30       Za zmarłych: Alojzego, Apolonię Samulskich, Bonifacego i Natalię Błażejewskich, Honoratę i Wacława Pogorzelskich, zm. z rodziny.

10:45       O miłosierdzie Boże dla zmarłych: Adama, Wincenty/k/, Kazimierza, Tadeusza Kozikowskich; Heliodora, Krystyny, Ewy Wierzchowskich, Leokadii, Stanisława, Tadeusza Rybickich, zm. z rodziny i sąsiadów.

12:00       Za zmarłą mamę Helenę Gołaś/4-a/int.od córki Ali/.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: mamę Urszulę Pokojską/8-a/, Marię, Bernarda, Jana Sztuckich.

02/11/2018       piątek

07:00       Za zmarłych: męża Zdzisława Gołębiewskiego, rodziców Stanisławę/k/ i Adama Kułakowskich.

07:00       Za zmarłego Sebastiana Łoźniewskiego/30dpp/.

11:00       Za zmarłą Zytę Pupek/w dniu urodzin/.

11:00       Za zmarłych: Sabinę/5-a/, Jana, Andrzeja, Stanisławę/k/ Włodarczyków.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: Jana/12-a/ i Annę Białatów.

18:00       W intencji członków "Żywego Różańca".

03/11/2018       sobota

07:00       O dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB Różańcowej  dla dzieci i ich rodzin objętych modlitwami rodziców z "Żywego Różańca".

07:00       W intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy popełnione przez nas, niewdzięcznych ludzi.

16:30       Dziękczynna za 25 lat pożycia małżeńskiego Ireny i Mariana Lendzion, z prośbą o dalsze łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i ich dzieci.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: rodziców Kazimierę/k/5-a/ i Albina, brata Ryszarda Radzimińskich.

18:00       O miłosierdzie Boże i życie wieczne dla rodziców Pankowskich i Rybińskich i wsz. zm. z obu rodzin.

04/11/2018       XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

07:00       Za zmarłych: Halinę/1-a/ i Józefa Łukaszewskich, siostrę Krystynę z mężem Helmutem.

07:00       Za zmarłych: Jadwigę/1-a/ i Włodzimierza Owierkowiczów.

08:15       Za zmarłych: Teresę i Zygmunta Borkowskich, Irenę i Antoniego Krzyżelewskich, Bogdana Jankowskiego.

09:30       Za zmarłych: męża Jerzego Parniuk, rodziców Annę i Władysłąwa Chmielewskich, Annę i Aleksandra Parniuk, siostry: Genowefę, Teresę, Helenę, Halinę, Aleksandrę/k/, braci: Eugeniusza, Romualda, Zygmunta, Ireneusza, całą dalszą rodzinę.

09:30       Za zmarłych: rodziców Monikę i Władysława, Mariannę i Bernarda, wsz. zm. z obu rodzin.

10:45       Za zmarłych rodziców: Teresę i Jerzego Przyborowskich.

12:00       Za zmarłych z rodzin Gancarz i Miecznik.

12:00       Za zmarłego Bogdana Olkowskiego/int. od członków orkiestry/.

13:00       Za zmarłych: rodziców Mariannę i Bolesława, braci: Romana, Andrzeja, Zenona, Bolesława Dymowskich.

13:00       Za zmarłego Władysława Śliwińskiego/12-a/.

18:00       Msza Święta gregoriańska/zbiorowa/.

18:00       Za zmarłych: Henryka Majewskiego/4-a/, rodzeństwo i rodziców z obu stron.

Poprawiony: środa, 14 listopada 2018 10:04
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 288

Joomla 1.5 themes, business website host.