Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia
Ogłoszenia
CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 11.03.2018 PDF Drukuj Email

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17:30; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.

2. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Kralka, pallotyn, ewangelizator. Prowadzi w Polsce cieszące się niezwykłą popularnością wieczory uwielbienia oraz modlitwy o uzdrowienie.

3. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Grunwaldzkiej.

4. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na Elbląskie Seminarium Duchowne.

5. Zachęcamy do lektury "Gościa Niedzielnego". W dzisiejszym numerze znajdziemy kontynuację rekolekcji wielkopostnych z o. Pio. Dzisiejszy odcinek mówi o posłuszeństwie. O. Pio ufał jak dziecko. Drugi artykuł pt. „Orły wyrywają szpony” dotyczy ewangelizacji w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Jest również interesujący wywiad z ks. Władysławem Suchym, egzorcystą. I ostatni rekomendowany artykuł, pt. ”Lista Schindlera w koloratce”, sygnalizuje aż tysiąc przypadków polskich księży ratujących Żydów. Oczywiście ta karta II Wojny Światowej jest jedną z najmniej znanych.

6. Zmarli w minionym tygodniu: Władysław Sałęga, Kazimiera Dwojacka, Sylwia Sibon, Stanisław Kaliszewski. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 305

Joomla 1.5 themes, business website host.