Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia
Ogłoszenia
DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.08.2018 PDF Drukuj Email

1. W czwartek o godz. 17:30 Nabożeństwo do św. Ojca Pio.

2. Do piątkowego sprzątania kościoła poprosimy mieszkańców z ul. Piekarskiej i Jagiełły.

3. W niedzielę [za tydzień] przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

4. Za tydzień ofiary złożone na tacę przeznaczymy na konieczny remont południowo-zachodniej ściany naszego kościoła. Wystąpiły pęknięcia, które należy szybko zniwelować.

5. 1 września o godz. 10:00 tradycyjnie w naszym kościele weźmiemy udział w obchodach 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

6. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” – w tym numerze artykuły: „Beczka prochu” – szedł jak burza. Ogień, który niósł w sobie, zapalał ziemię po ziemi. Jaki jest sekret ewangelizacyjnego sukcesu św. Jacka Odrowąża? Drugi artykuł: „Rozstrzelajcie mnie na końcu” – historia hiszpańskiego kapłana, który pisał z celi: „Jeśli aby wygrać, muszę umrzeć w gwałtowny sposób, przyjmuję śmierć z radością”. Kolejny – „Nie ma historii beznadziejnych” – o walce z uzależnieniami; a także artykuł „Malarz polskiej wyobraźni” – o tym, jak mistrz Jan Matejko w swoich obrazach przenosił Polaków do wieków przeszłych.

7. Sakrament małżeństwa zawarli: Agata Swat i Rafał Przybylski, Marta Listkowska i Lawrence Corby. W ich intencji: Zdrowaś Maryjo…

8. Odeszli do wieczności: Eryk Rynkowski i Adam Marchlewski. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 328

Joomla 1.5 themes, business website host.