Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia
Ogłoszenia
OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.08.2018 PDF Drukuj Email

1. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

2. Parafia św. Andrzeja Boboli w Iławie zaprasza na uroczyste poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej na pamiątkę pobytu Papieża Św. Jana Pawła II nad Jeziorakiem na Gizerku. Uroczystego poświęcenia dokona Prymas Polski Ks. Abp Wojciech Polak w piątek 10 sierpnia 2018 r. Uroczyste poświęcenie poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej o godz. 17:00. I stacja znajduje się przy kościele na Lipowym Dworze. Po uroczystym poświęceniu zostanie odprawiona Msza św. ok. godz. 18:00.

3. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Lubawskiej i Wyszyńskiego.

4. Dziękujemy pracownikom spółki Iławskie Wodociągi za udrożnienie sieci kanalizacyjnej przy naszym kościele.

5. Nowy nr „Gościa Niedzielnego“ zachęca nas do szczególnej lektury: „Kocham. Nie piję“ – to propozycja dla ambitnych. 100 dni abstynencji na 100-lecie niepodległości. W pewnej intencji. Drugi artykuł: „To nie casting!“ – o tajemnicy powołania kapłańskiego mówi ks. Tomasz Szałanda – proboszcz ze Stawigudy koło Olsztyna; kolejny artykuł: „Tu spał ksiądz Bukowiński“ – świadectwa Polaków deportowanych w okresie międzywojennym na stepy Kazachstanu; a w cyklu „Na skraju Polski“ odwiedzamy miasteczko Sejny, w którym język litewski przeplata się z polskim.

6. Sakrament małżeństwa zawarli: Aleksandra Lipska i Marek Słomski. W ich intencji: Zdrowaś Maryjo...

7. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: Danuta Kurek, Wiesława Sibon. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 328

Joomla 1.5 themes, business website host.