Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start Ogłoszenia
Ogłoszenia
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 13.05.2018 PDF Drukuj Email

1. Do piątkowego sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. Kopernika.

2. W sobotę o godz. 9:00 i 11:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Spowiedź rodziców codziennie od 17:30 do 18:00. Spowiedź dzieci w piątek o godz. 16:00.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego - tzw. Zielone Święta. Za tydzień finansowo wesprzemy nasze Seminarium Duchowne. Przypominamy, że w całej diecezji co dwa miesiące taca w całości przeznaczona jest na utrzymanie kleryków.

4. Od 17 maja - Nowenna przed Dniem Matki. Do skarbony pod chórem wrzucamy imiona naszych matek - żyjących i zmarłych. W czasie Nabożeństwa Majowego będziemy polecać je wszystkie Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej. 26 maja będzie odprawiona Msza św. z kazaniem i przygotowana dekoracja kwiatowa. Każde imię będzie przypisane do koloru kwiatka.

5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w naszym kościele - codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.

6. Dziś w „Gościu Niedzielnym” artykuł sygnalizowany na okładce pt. „Niebo to ktoś, a nie coś”. Naszym powołaniem jest niebo. Tam czeka na nas Bóg. Drugi artykuł „Bóg jest większy niż choroba”, czyli o cudownych przypadkach ozdrowienia dzieci, którym lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie; a także ciekawy artykuł „Zakwitają kwiaty Boga”. Są to sygnalizowane historie matek, które wychowują samotnie dziecko. Ktoś je wcześniej wyrzucił na bruk. Warto poznać ich drogę, często niełatwą i krętą, by je zrozumieć. A w dodatku elbląskim mamy artykuł dotyczący naszej parafii - o poświęceniu kapliczki w Dole.

7. Zmarły w minionym tygodniu: Maksymilian Sepetowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 319

Joomla 1.5 themes, business website host.