Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

Logowanie. Start
25
Lip
PROŚBA RODZICÓW DOTYCZĄCA UCZESTNICWA DZIECKA WE MSZY ŚWIĘTEJ PODCZAS KOLONII WAKACYJNYCH PDF Email

Rodzice, którzy posyłają swoje dziecko na kolonie, powinni zatroszczyć się o to, by uczestniczyło w niedzielnej Mszy świętej. Poniżej umieszczono wzór oświadczenia, które pomoże w realizacji tego zobowiązania:

OŚWIADCZENIE

Życzę sobie, aby moja córka/mój syn* ................................................ podczas pobytu na koloniach w ......................................... regularnie uczestniczyła/uczestniczył* w niedzielnej Mszy św. Proszę wychowawców o dopilnowanie, aby moje dziecko nie zaniedbywało tego obowiązku.

...................................                             ....................................

czytelny podpis matki                    czytelny podpis ojca

...................................

miejscowość, data

* niepotrzebne skreślić

 
28
Cze
Wycieczka scholki i ministrantów do Władysławowa - 25.06.2016 PDF Email

W sobotę 25 czerwca 2016 r. dziewczynki ze scholki parafialnej oraz ministranci po całorocznej pracy uświetniającej liturgię Mszy świętych wybrali się na wycieczkę do Ocean Parku we Władysławowie. Mieliśmy okazję m.in. rozmawiać z "wygadanym wielorybkiem", poszukiwać skarbów na tonącym statku, oglądać żywego rekina, drewniane modele ryb morskich, podziwiać modele wielorybów w skali 1:1. Byliśmy także w namiocie z klockami oraz na placu zabaw. Wycieczkę zorganizowali pp. Małgorzata i Walerian Lewko wespół z Ks. Michałem.

 

^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
26
Cze
Prośba o modlitwę PDF Email

Ks. Jerzy Kijkowski, rezydent naszej parafii, przebywa w iławskim szpitalu na oddziale neurologicznym. Przeszedł niewielki udar mózgu, bardzo słabo mówi. Prosimy o modlitwę w Jego intencji, aby jak najszybciej wrócił do zdrowia i do dalszej posługi duszpasterskiej.

 
11
Cze
Spotkanie Młodzieży Lednica 04.06.2016 PDF Email

Radosne świadectwo wiary i przynależności do Kościoła dały tysiące młodych ludzi z Polski i zagranicy na Polach Lednickich. Punktem centralnym spotkania była Msza św. pod przewodnictwem Metropolity Gnieźnieńskiego Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. Homilię podczas Eucharystii wygłosił Ks. Bp Edward Dajczak, biskup koszalińsko-kołobrzeski, przypominając młodym, że życia - zwłaszcza duchowego - nie można odkładać na później. W spotkaniu wzięła udział również grupa młodzieży z Iławy, pod opieką Ks. Michała Mirowskiego i Ks. Tomasza Szramowskiego z Kamieńca.

 

 
06
Cze
Koncert Cameraty 02.06.2016 PDF Email

W czwartek 2 czerwca 2016 r. iławski chór Camerata zaprezentował kolejny raz swoje możliwości muzyczne w naszym kościele.

 

^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 58

Zapraszamy na pielgrzymki


Joomla 1.5 themes, business website host.

Komunikat

Reklama
Reklama

Czytania liturgiczne

Czytania na każdy dzień
  • Czytania na piątek, 27 kwietnia 2018

    Dzień powszedni

    (Dz 13, 26-33)
    Gdy Paweł przybył do Antiochii Pizydyjskiej, przemówił w synagodze: "Bracia, synowie rodu Abrahama, i ci spośród was, którzy się boją Boga! Nam została przekazana nauka o...

Reklama

Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

Reklama
Reklama
Reklama